O SIMPIE Historia SIMP Władze oddziału Poczet i zasłużeni SIMP-ZORPOT Aktualności Komisja Kwalifikacyjna Usługi Szkoleniowe Szkolenia operatorów maszyn budowlanych Usługi Rzeczoznawcze Akademia Budowlana Usługi inne Szkolenia operatorów maszyn budowlanych Aktualne kursy Archiwum Projekty unijne Zapytania ofertowe Pliki do pobrania Kontakt

Akademia Budowlana

 1. Ośrodek SIMP-ZORPOT w Starachowicach prowadzi nabór na bezpłatne szkolenia w zakresie uprawnień elektrycznych do 1 kV i powyżej 1kV. Zapisy są prowadzone do dnia 20.02.2012 r. Ilość miejsc ograniczona (20 osób). W szkoleniu mogą uczestniczyć pracujący mieszkańcy woj. świętokrzyskiego, którzy ukończyli 45 lat życia. Szkolenie trwa 88 godzin, jest prowadzone po godzinach pracy i kończy się egzaminem państwowym przed Komisją URE.
 2. Uczestnicy szkoleń otrzymują:

  1. materiały szkoleniowe
  2. ciepły posiłek
  3. świadectwo ukończenia kursu
  4. świadectwo kwalifikacyjne wydane przez Komisję URE (w przypadku pomyślnego zdania egzaminu).

  Szkolenia są prowadzone na terenie Starachowic.

  Wszystkich chętnych zapraszamy do Ośrodka SIMP-ZORPOT ul. Radomska 29/307, 27-200 Starachowice, tel. 41-275-54-75, email: simpzorpot@poczta.internetdsl.pl.

 3. Ośrodek SIMP-ZORPOT w Starachowicach organizuje w ramach Projektu „Akademia Budowlana” organizuje szkolenia na operatorów maszyn budowlanych i drogowych w specjalnościach:
  • operator koparko-ładowarki – 20 osób
  • operator koparki – 20 osób
  • operatorów ładowarki – 20 osób.

  Szkolenia są skierowane dla pracowników zatrudnionych w firmach budowlanych zarejestrowanych na terenie woj. świętokrzyskiego. W szkoleniu mogą uczestniczyć pracownicy zgłoszeni przez firmy budowlane, które w swoim PKD mają wymienioną działalność budowlaną. Zgłoszenia firm przyjmowane będą od dnia 6 lutego 2012 r., po wypełnieniu dokumentów zgłoszeniowych i zawarcie specjalnej umowy .

  Szkolenia (teoria i praktyka) będą prowadzone na terenie Starachowic i kończą się egzaminem państwowym przed Komisją egzaminacyjną powołaną przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego (IMBiGS) w Warszawie.

  Uczestnicy szkoleń otrzymują:

  1. materiały szkoleniowe
  2. ciepły posiłek
  3. świadectwo ukończenia kursu
  4. książeczkę operatora (po pozytywnym zdaniu egzaminu).

  Szkolenia rozpoczną się po skompletowaniu pełnych grup szkoleniowych.

  Zgłoszenia należy przesyłać na adres Ośrodek SIMP-ZORPOT ul. Radomska 29/321, 27-200 Starachowice, tel/fax 41-275-54-75, email simpzorpot@poczta.internetdsl.pl.

Strona finansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wykonanie i projekt